Profesjonalna scenografia eventowa

Wiele firm eventowych posiada w swojej ofercie oryginalne i dobrze wykonane dekoracje niezbędne przy organizowaniu jakiegoś wydarzenia. Obecnie nie ma żadnych przeszkód technologicznych więc na naszej imprezie realizacja scenografii może przedstawiać praktycznie wszystko, co sobie wymyślimy. Poniżej zostaną przedstawione przykłady realizacji eventowych.

Świetlne dekoracje

Ten rodzaj scenerii jest bardzo praktyczny w wykonaniu, zazwyczaj niezbyt drogi a także bardzo efektowny. Zwykła ściana może stać się czymś niezwykłym jeśli nałożymy na nią jakąś animację, kolory czy kształty. Można powiedzieć, że uzyskane efekty są magiczne a zależą już od naszej wyobraźni.

Wybierz odpowiednie ekrany diodowe LED, które mogą być niezbędne podczas Twojego eventu —> http://szok.biz/ekran-diodowy-led/

Żagle ze strech’u

Żagle wykonane z tego materiału mogą przybierać różne kształty i wielkości, które dopasują się do całości scenografii zaplanowanej na dany event. Można użyć ich jako elementy wystroju, ekrany do projekcji multimedialnych lub do zasłonienia sceny. Tkanina stech’owa jest bardzo elastyczna i wytrzymała a dzięki temu możemy dopasować kształtem wybrane przez nas żagle lub odpowiednio je zestawić. Daje nam to wiele możliwości aranżacyjnych. Żagle przydają się także w celu zasłonięcia powierzchni, którą chcemy ukryć, jako ścianki na konferencje i targi oraz ekrany do wyświetlania prezentacji, filmów czy też innych materiałów promocyjnych.

Elementy dekoracyjne z polietylenu

Zazwyczaj ten materiał służy do wykonania mebli lub mniejszych dekoracji. Jest wytrzymały i daje nam możliwość podświetlenia elementów aranżacyjnych za pomocą dropów LED. Możemy zawiesić je jako lampy do ozdoby lub postawić na podłożu, nadają się także na warunki zewnętrzne. Propozycją mogą być kule, kubiki, stoliki, wazowy czy też podświetlany bar. Jeśli chodzi o warunki techniczne to są one wodoodporne, nadają się na outdoor. Działają do 24h bez konieczności ładowania ich w trakcie imprezy. Bardzo dokładnie odwzorowują barwy i odcienie wybrane na event. Istnieje możliwość sterowania nimi za pomocą radia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *